03.12.2019 р. (вівторок) об 11.25 год., СумДУ, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус Н, ауд. Н-121 запрошуємо студентів 2, 3, 4 курсів та магістрів 1, 2 курсів на зустріч з роботодавцями – представниками АТ «Райффайзенбанк Аваль», який займає провідне місце в рейтингу банків України.

Співробітники АТ «Райффайзенбанк Аваль» ознайомлять присутніх з цікавою презентацію, розкажуть про особливості роботи банку, основні орієнтири його розвитку, а також можливості для молодих спеціалістів, які бажають розвиватися у банківській та фінансовій сфері.  Студенти отримають корисну інформацію щодо наявних вакантних посад та пропозицій з працевлаштування, відповіді на задані питання, контактні дані представників банку, домовленості про проходження практики, стажування та організацію співбесіди для подальшої співпраці.
Наприкінці зустрічі представники банку проведуть пізнавальну вікторину, за результатами якої переможці отримають подарунки та різні заохочувальні призи.

ПОСИЛАННЯ