Професор Медані П. Бхандарі, професор кафедри фінансів і підприємництва, дав інтерв‘ю для журнала «Advances in Agriculture and Environmental Science» про те, яким чином персональна історія та сприйняття світу мотивує людей присвячувати своє життя збереженню природного та соціального середовища.

Випускниця кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Яна Ус стала переможцем у конкурсі «Найкраща магістерська робота» та отримає разову стипендію від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень (м. Варшава).

У 2018-2019 навчальному році ННІ ФЕМ має двох стипендіатів програми імені Фулбрайта, що фінансується урядом США: Ганна Швіндіна та Тетяна Пімоненко.

2 березня відбувся четвертий випуск слухачів курсів за програмою «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», які проводяться Центром професійної і післядипломної освіти Сумського державного університету спільно з кафедрою управління.

З 3 по 5 квітня 2019 року на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансова безпека».

Наприкінці лютого Дарина Лисак, другокурсниця спеціальності «Менеджмент», розпочала своє паралельне навчання в Університеті екології та управління у Варшаві за програмою академічної мобільності Erasmus+ KA1.

Відповідно до укладеного 22.12.2017 року Меморандуму між СумДУ та Сумською міською радою щодо розроблення та впровадження в місті Сумах концепції «Smart City Суми» до 2027 року, передбачено регулярний та всебічний обмін досвідом, знаннями, накопиченими Сторонами з питань предмету співробітництва, взаємодію на засадах відкритості.
16.02.2019 р. доцент кафедри управління ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького Мішеніна Г.А. взяла участь у конференції «Uni-biz bridge-2» -«Зв'язок університетів та бізнесу», м. Київ. Uni-biz bridge уже другий рік поспіль допомагає роботодавцям та викладачам надавати студентам якнайкращі знання та умови для професійного розвитку.