У СумДУ стартував новий проєкт у рамках співпраці з Університетом Бінгхем (Нігерія). У суботу 13 лютого 2021 – офіційне відкриття і початок занять в он-лайн форматі з міжнародного е-курсу «Економіка кібербезпеки» для студентів економічної спеціальності Університету Бінгхем (Нігерія).

На початку лютого 2021 р. в рамках реалізації проекту Жана Моне (620232-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) «EU Carbon-free economy: best practices for Ukraine» доцентом кафедри маркетингу Оленою Чигрин було проведено лекцію для студентів маркетологів  «Що ми знаємо про європейську політику згуртованості?»

Тепер можемо констатувати, що для групи Ф-91р, в якій навчаються іноземні студенти, третій семестр їхнього навчання успішно завершився (вересень 2020 р. ─ січень 2021 р.). Група об’єднує студентів з Азербайджану, Узбекистану та з Тунісу.

Будь експертом з невгамовними – це не просто назва... Це проект, який об’єднує те, чим ми живемо кожного дня: маркетинг – наука – доброчесність.

Лютий розпочався з серії лекцій та тренінгів для студентів різних спеціальностей щодо можливостей розвитку  малого та середнього підприємництва в Україні.

Для ННІ БіЕМ  30-31 січня 2021 року були дуже важливими, адже в палаці студентського спорту СумДУ пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики.

EMMA – це освітній простір маркетингу та менеджменту, де можна ставати кращими з питань наукових досліджень, фахової освіти, створення академічних мереж та багато іншого.

Спільна робота завжди дає результат. Останні два тижні кафедра маркетингу спільно з ЦРКП реалізувала навчання викладачів вітчизняних ЗВО за програмою підвищення кваліфікації Марії Мінченко «Промоція освітніх послуг, або навіщо викладачу копірайтинг».