У рамках співпраці з Ghana Baptist University College заступнця директора ННІ ФЕМ, асистент кафедри управління Тетяна Майборода та завідувач кафедри маркетингу Олексій Люльов провели цикли тренінгів, презентацій та лекцій для нових вступників з Гани до аспірантури СумДУ.

29 лютого – Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань, заснований Європейською організацією з рідкісних захворювань (EURORDIS) в 2008 році.

Маркетологи відвідали лекцію професора Александри Кужер, заступника декана з питань освіти, завідувача кафедри прикладних суспільних наук Факультету організації та управління Сілезького технологічного університету (м. Глівіце, Польща).

Студенти кафедри маркетингу були запрошені на лекцію від директору департаменту соціальних взаємовідносин міста Забже (Польща)  доктора Дариуша Кравчика за тематикою «Просування пост-індустріального туризму».

Невгамовні-маркетологи тепер знають, що Музей маркетингу 3.0 створений у 2011 р. на острові Балі за ініціативою відомого в світі гуру з маркетингу Філіпа Котлера та фахівця в сфері маркетингових досліджень Хермавана Картаджайя.

«Світ – це книга, і той хто не подорожує, читає лише одну сторінку» (Аврелій Августин). Однак, це не про нас. У 2019 році кафедра маркетингу збагатила свою «бібліотеку» 15 книгами із Польщі, Вірменії, Чехії,

Просто мандрувати – це нудно. А от мандрувати з метою – це захоплююче і корисно (Сарджент Шрайвер)

23 лютого 2020 року на базі Конгрес центру Сумського державного університету відбулась ХІ студентська конференція «Перший крок у науку».

ПОСИЛАННЯ