СумДУ та місто Суми – це не тільки найкраще місце для життя і навчання іноземних студентів, але також і місце, де вони можуть спробувати себе у видах спорту, у яких ще ніколи не мали досвіду у своєму житті раніше.

У рамках конкурсу проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Наука для безпеки людини та суспільства”, що проводився Національним фондом досліджень України, наукові колективи від Сумського державного університету вибороли перемогу та фінансову підтримку власних досліджень в 2020-2021 рр.

Наталія Котенко бере участь в Міжнародному семінарі з екологічних фіскальних трансфертів: досвід, досягнення, уроки та можливості, організованому Джона Буш (Earth Innovation Institute) і Ірен Ринг (Технічний університет Дрездена), який проходить в віртуальних сесіях 21-24 вересня 2020 р.

Початок вересня 2020 року запам'ятається знаковою подією – аспірант кафедри маркетингу Владислав Володимирович Павлик представив здобутки досліджень під час захисту дисертації «Детермінанти мінімізації розривів енергоефективності у національній економіці». Науковий керівник – професор кафедри маркетингу Білан Ю.В.

Європейською Комісією оголошено результати конкурсу 2020 року проєктів за напрямом «Жан Моне» Програми ЄС ЕРАЗМУС+. За результатами конкурсу кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування серед лідерів в СумДУ за кількістю підтриманих проєктів, що підтверджує активну інтеграцію кафедри до міжнародного освітнього простору.

У рамках конкурсу проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”, що проводиться Національним фондом досліджень України, два проєкти співробітників ННІ ФЕМ імені Олега Балацького були рекомендовані до реалізації в 2021 р.

22 вересня 2020 р. проф. Басанцов І.В. прийняв участь у круглому столі  у Міністерстві освіти і науки України щодо запланованої реорганізації Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного і його приєднання до Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Маркетологи завжди йдуть у ногу з сучасними викликами і навіть, якщо вони не зовсім приємні для суспільства, то все одно завзято реагують і шукають спільні рішення.