25-26 листопада на базі Даффодільського інтернаціонального університету (Бангладеш) проходив Virtual Social Business Students' Forum 2020. Virtual Social Business Students Forum (VSBSF) 2020 являє собою глобальну спільноту студентів для обміну думками та ідеями в області соціального бізнесу. Цього року VSBSF проходить під гаслом «Роль молоді в боротьбі з бідністю, безробіттям і чистими викидами вуглецю».

Студенти 2-го та 4-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» 26 листопада відвідали Форум нового місцевого самоврядування, який був організований Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Пан Володимир Лободін, директор ТРЦ «Мануфактура» став запрошеним лектором курсу із «Стратегічного управління» для наших студентів, аби поділитися своїм 15-річним досвідом впровадження інвестиційних проєктів різного рівня.

Студенти 2-го курсу спеціальності «Менеджмент» 26 листопада зустрілися з Аліною Познанською, співвласницею бренду «Poznanskі», професійною ведучою корпоративних та приватних свят, сертифікованою фасиліфітаторкою  та тренеркою , розробницею тімбілдингів для бізнесу та соціальних структур, надихаючою спікеркою, менеджеркою соціальних проектів та авторкою соціальних фільмів.

25 листопада 2020 р. у рамках дисципліни «CRM» (викладач – Гриценко П. В.) студенти групи ЕН-92/1е та групи ПЕ-71 відвідали онлайн вебінар із вивчення CRM-системи Бітрікс24!

19.11.2020 на лекції для студентів-економістів (групи ЕН-02/1е, ЕК-01а, лектор – д.е.н., проф. Л.Г. Мельник, викладач з практичних занять – к.е.н., доц. О.В. Кубатко) виступала виробничник  Ганна Дериколенко.

27.11.2020 на практичне заняття з  дисципліни «Економіка підприємства» (групи ЕН-02/1е, ЕК-01а, лектор – д.е.н., проф. Л.Г. Мельник, викладач з практичних занять – к.е.н., доц. О.В. Кубатко) завітала провідний економіст головного управління Держпродспоживслужби в Сумський  області, Тетяна Мороз, яка у 2014 році закінчила кафедру  економіки.

Незважаючи на те, що календарний рік закінчується ми нарощуємо міжнародну діяльність. В рамках продовження співробітництва з бельгійськими партнерами з Health and Environment Services, Training and Consultancy “VOF”в особі професора Luc Hens, 17 листопада на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування відбувся черговий захід із ряду запланованих у 2020 році в рамках віртуального онлайн тренінг-курсу «Academic writting and publication of scientific papers».