В 2020 р. талановиті студенти ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького вибороли 16 призових місць у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Проведення актуальних досліджень, підготовка до конкурсу та вчасне подання наукових робіт студентами є складним завданням, яке потребує дисципліни, високої вмотивованості, достатніх знань і умінь дослідницької діяльності студента.

23-24 травня на кафедрі відбувся неймовірно цікавий захист магістерських робіт студентів денної форми навчання.

Наші викладачі навчають не лише студентів, а й колег, та діляться досвідом та знаннями з актуальних питань освіти.

21 травня 2020 р. відбулося практично-орієнтоване заняття з дисципліни «Внутрішній корпоративний аудит», до якого за ініціативою та запрошенням викладача Жукової Т.А. долучилася Ганус Ірина – старший аудитор ТОВ «ГРАНТ ТОРНТОН ЛЕГІС», випускниця кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. О.Ф. Балацького.

26 травня 2020 р. маркетологи провели он-лайн семінар та заслухали наукові доповіді-презентації у рамках Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених імені професора Олега Балацького «Економічні проблеми сталого розвитку».

20 травня 2020 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Похилько С.В. провела  онлайн-заняття з дисципліни «Електронна комерція» за темою «Розрахунки з покупцями. Виконання поставки товару»   згідно розкладу для студентів групи ПІ.м-91ан що навчаються за програмою «Інвестиції, підприємництво та стартапи».

Студентка освітньої програми «Економіка та бізнес-інновації» Анастасія Лисенко взяла участь у ІІ турі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

Кафедра маркетингу розпочала цикл тренінгів для викладачів та магістрів першого курсу про копірайтинг.