There is no translation available.

 vasileva2017ВАСИЛЬЄВА Тетяна Анатоліївна

директор Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького

професор (2010 р., вчене звання професора кафедри менеджменту)

доктор економічних наук (2008 р., спеціальність 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит)

головний редактор наукового журналу “Business ethics and leadership”

член редколегії журналів: "Strategy and Development Review", "Carbon Accounting and Business Innovation Journal"

рецензент наукових журналів: "Journal of Sustainability Science and Management" (Scopus index), "Acta Scientiarum Polonorum. Oeconomia"

член спеціалізованої вченої ради в Сумському державному університеті

член громадської організації «Рада молодих вчених»

член Центру підтримки бізнесу в Сумській області від Європейського банку реконструкції та розвитку

Сфера наукових інтересів: банківська справа, інвестування, ризик-менеджмент, інноваційна діяльність, соціальна відповідальність, освіта, зелена економіка, інновації.
Наукові стажування за кордоном: Таллін, Естонія (Learning Teacher Network, ЮНЕСКО, 2016 р.); Дойче Бундесбанк, Університет прикладних наук м. Хахенбург, Німеччина (2010 р.); Університет Перруджо, Італія (2017 р.), Університет Сент-Галлена, Швейцарія (2017 р.)
Участь у реалізації проектів Жана Моне: «Фінансові аспекти євроінтеграції: літні/зимові школи для молодих дослідників та студентів» (Програма ЄС у сфері вищої освіти Erasmus+, 2014 р.); «Європейські студії освіти з фінансів: дослідження та розповсюдження європейського досвіду в галузі освіти з фінансів серед населення» (Програма ЄС у сфері вищої освіти Erasmus+, 2014 р.)
Участь у міжнародних наукових грантових проектах: «Розвиток діалогу між банками і громадянським суспільством в контексті забезпечення демократичних процесів в Україні» (DAAD, 2016), «Підвищення енергетичної безпеки шляхом швейцарсько-українсько-естонського інституційного партнерства» SCOPES IZ74Z0_160564 (Swiss National Science Foundation, 2015-2017 рр.) та ін.
Участь у міжнародних освітніх грантових проектах: «Відповідальне фінансування та захист споживачів” (Міністерство з економічного співробітництва та розвитку Німеччини, 2017), «Відповідальні інвестиції та особисті фінанси» (Центр освіти дорослих, DVV International, Німеччина, 2015-2017), «Школа децентралізації для молоді» (DESPRO, Швейцарія, 2015 р.), «Реформи з децентралізації: кроки, перспективи, очікувані результати» (Швейцарсько-український проект DESPRO, 2015 р.), Економічна освіта в школах України» (Американська рада з економічної освіти NCEE, 2011 р.), «Превенція конфліктів в сучасному українському суспільстві шляхом налагодження конструктивного діалогу у студентському та академічному середовищі м. Суми» (DVV International, 2014 -2015 рр.), «Адвокація права на освіту внутрішньо переміщених осіб у сумських ВНЗ» (МФ «Відродження», 2014 р.), «Дослідження впливу проектів Програми розвитку ООН на соціальний капітал місцевих громад» (Програма розвитку ООН в Україні, 2013р.), Єдність у різноманітті: повага до іншої культури як основа мирного діалогу (DVV International, 2015), «Наше суспільство: обговорювати та домовлятися через інтереси та компроміси» (CIVIC, 2014 р.) та ін.

Перелік охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності: 1.Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №72263 «Університетська система забезпечення принципів академічної доброчесності» (16.06.2017). 2.Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №3445 «Масовий відкритий онлайн-курс «Академічна доброчесність: цінності, навички, дії» (16.06.2017).

Ініціатор науково-освітніх заходів з розвитку корпоративної соціальної відповідальності (зимові/літні школи для молоді «Цінності в економіці та бізнесі», «Школа інновацій та соціального підприємництва», «Управління соціально-відповідальним бізнесом», тощо)

Сторінки у соціальних мережах та наукометричних базах

Facebook                                                  Google Scholar                   
Scopus Web of Science
ResearchGate  

Електронна пошта

  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сертифікати

Сертифікати про стажування

Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою: (Англійська, В2 "Independent user")

Наукові, навчально-методичні праці

Васильєва Т. А. Оцінювання конкуренції на кредитному та депозитному ринках України / І. В. Діденко, Т. А. Васильєва // Вісник Української академії банківської справи. – 2015. – № 2 (39). – С. 41-45

КОНТАКТЫ

EMAIL

ТЕЛЕФОНЫ

Шаблоны Joomla Joomla