There is no translation available.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014-2015 н.р.» Сумський державний університет призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Державне управління».

Конкурс відбудеться 22–23 березня 2017 р.

До розгляду на конкурс приймаються роботи з таких наукових спеціальностей:

1. Теорія та історія державного управління.

2. Механізми державного управління.

3. Державна служба.

4. Місцеве самоврядування.

5. Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.

До участі запрошуються студенти, магістранти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проводять підготовку з державного управління, державної служби та за економічними та юридичними спеціальностями. На конкурс приймаються роботи до 30.01.2017 р. у кількості всього не більше трьох робіт від одного вищого навчального закладу.

До кожної наукової роботи додається анотація наукової роботи та відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи.

Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» авторам та керівникам робіт необхідно надати письмові згоди на збір та обробку персональних даних.

Вимоги до змісту та оформлення наукових робіт – відповідно до наказу МОН молоді та спорту України № 202 від 21 лютого 2012 р. «Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук».

Заключний етап ІІ туру Конкурсу буде проводитися в період з 22 по 23 березня 2017 р. у формі наукової конференції, за результатами якої буде опублікована збірка матеріалів учасників конференції. У зв’язку з цим просимо окремо від роботи подати тези доповідей обсягом до 3 сторінок, шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4. Конкурсні роботи будуть перевірятися на плагіат, тому разом з друкованою роботою необхідно надіслати СD-диск із електронним варіантом роботи та тез доповіді.

Роботи приймаються за адресою:

40007, м. Суми, вул. Р.-Корсакова, 2

Контактні особи за економічним напрямом:

Мельник Ольга Володимирівна, т. 095-256-91-77, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Деміхов Олексій Ігорович, т. 099-790-04-24, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Проїзд до Сумського державного університету

 

Від залізничного вокзалу:    

  • маршрутним таксі № 61 до зупинки "М’ясокомбінат";
  • маршрутним таксі № 55 до зупинки "Фарфоровий завод".

Від автовокзалу:    

  • маршрутними таксі № 56, 61 до зупинки "М’ясокомбінат".

Дивіться також:

КОНТАКТЫ

EMAIL

ТЕЛЕФОНЫ

Шаблоны Joomla Joomla