Web of Science або Web of Knowledge Інституту наукової інформації США (ISI) – пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах, що розробляється і надається компанією Thomson Reuters. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

На відміну від бази даних Scopus в базі даних Web of Science не застосовується індекс Гірша, а використовується поняття імпакт-фактору.

SCOPUS (офіційна назва SciVerse Scopus) — це бібліографічна і реферативна база даних для відстежування цитованості статей, опублікованих у провідних наукових виданнях. База даних індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук, в тому числі близько 800 наукових журналів економічного спрямування.

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки затвердив нові редакції Інструкцій про порядок висунення, оформлення та представлення робіт на здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки та на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених. Претендент обов’язково повинен вказувати загальну кількість реферованих публікацій, зокрема у міжнародних журналах, що містяться в базі даних SCOPUS, загальний ідентифікатор SJR (SCImago Journal Rank) та загальний індекс цитування робіт претендентів.

Дивіться також:

ПОСИЛАННЯ

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla