На нашому сайті Ви можете завантажити приклад резюме та мотиваційного листа.

Правильно складене резюме та мотиваційний лист – запорука успішного працевлаштування, тому слід з повною відповідальністю віднестися до їхнього складання.
Уникайте шаблонних характеристик при складанні резюме та мотиваційних листів. Для кожної конкретної посади вони повинні бути різними. Роботодавець повинен чітко розуміти, що Ваші мотиваційний лист та резюме складено саме для цього конкретного випадку.
В резюме краще описувати конкретні успіхи та досягнення, а не використовувати шаблонні фрази. У разі відсутності досвіду роботи, акцент потрібно зробити на знання і навички, які ви отримали в період проходження практики: завдання які виконували, отримані результати. В мотиваційному листі акцент робиться більше не на досвід і навички, а на мотивацію працювати в конкретній організації.
Отже, основні вимоги до резюме та мотиваційного листа – це стислість, чіткість та логічність викладу. Крім того, слід уникати орфографічних або друкарських помилок. Вся інформація про Вас буде перевірятися ще багато разів – на співбесіді, в процесі роботи тощо, тому все, що Ви зазначаєте в резюме та мотиваційному листі має відповідати дійсності.

 

ПОСИЛАННЯ

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla