В рамках програми подвійних дипломів студенти паралельно навчаються у двох університетах та одночасно отримують два диплома магістра державного зразка:

• Диплом магістра Сумського державного університету за спеціальністю: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма «Інвестиції, підприємництво і стартапи».
  • Диплом магістра Університету Кобленц-Ландау за спеціальністю: «Інформаційний менеджмент», освітня програма «Підприємництво, технології та інноваційний менеджмент».

Мова навчання: англійська (можливість навчання за всіма дисциплінами за запитом студентів).

За умовами договору (знаходиться на розгяді) діє система перезаліків для студентів інституту.

Для подання заявки щодо участі у програмі звертайтесь до: Кобушко І.М., Гуменної Ю.Г.