Місце розташування

Гуртожиток інституту знаходяться у мальовничій частині міста, поблизу річки та центрального парку. З більшості вікон відкривається чудовий краєвид. Живописні місця радують око в будь-яку пору року.

    

 

Логістика. Автобусна зупинка знаходиться в 150–200 метрах від гуртожитку завдяки чому студенти мають змогу зручно доїхати до вокзалів (авто- та залізничного), дістатися центральної частини міста або під’їхати до навчальних корпусів СумДУ.

 

Побут

Проживають студенти інституту у двомісних кімнатах. Гуртожиток поділено на секції. Кожна кімната обладнана енергоефективними металопластиковими вікнами, зручними одноярусними ліжками із сучасними ортопедичними матрацами. На кожній секції є кухня; передбанник з умивальниками та туалетні кімнати. Установлено пральні машини Студенти мають доступ до душових кімнат, спортивного залу, кімнати для самопідготовки.

 

  

 

Поселення

Для поселення в гуртожиток на наступний навчальний рік студенти повинні пройти відпрацювання. За відпрацювання студенти отримують частину балів та потрапляють до рейтингу на поселення на наступний рік. В даний момент в гуртожитку проживає біля 120 студентів ННІ ФЕМ.

Всі іногородні студенти-першокурсники поселяються до гуртожитку ПЕРШОЧЕРГОВО.

 

Дозвілля

Щороку у гуртожитку проводиться безліч різноманітних конкурсів, які можуть відвідати всі студенти, а найактивніші та найсміливіші – прийняти участь. Це заходи, що дають можливість студентам показати свої здібності та таланти, а також покращити свої навички з самопрезентації та комунікації з іншими людьми.

 

Дивіться також:

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla