Місце розташування

Гуртожитки СумДУ знаходяться у мальовничій частині міста Суми поблизу річки Псел та парку. З більшості балконів відкривається чудовий краєвид. Живописні місця радують око в будь-яку пору року. Велика перевага в тому, що парк знаходиться дуже близько від гуртожитків (5 хвилин ходьби). Це чудове місце, для відпочинку студентів та неабияка можливість активно проводити свій вільний час. На річці відведені спеціальні місця для купання. Є спортивний майданчик для заняття спортом, є бігові доріжки.

Автобусна зупинка знаходиться в 150–200 метрах від гуртожитку завдяки чому студенти мають змогу зручно доїхати до вокзалів (авто та залізничного), дістатися центральної частини міста або під’їхати до навчальних корпусів СумДУ.

 

 

Побут

Проживають студенти навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту (ННІ ФЕМ) у двомісних кімнатах. Гуртожиток поділено на секції. Кожна кімната обладнана енергоефективними металопластиковими вікнами, зручними одноярусними ліжками із сучасними ортопедичними матрацами. На кожній секції є кухня, яка оснащена електроплитами, умивальниками та столом; передбанник з умивальниками та туалетні кімнати. Студенти мають доступ до душових кімнат, спортивного залу, кімнати для самопідготовки.

Керівництво університету завжди йде назустріч студентам у задоволенні їхніх потреб, тому в актовому залі гуртожитку було встановлено телевізор з підключенням до кабельного телебачення, а також Wi-Fi зона з БЕЗКОШТОВНИМ Інтернетом. Установлено пральні машини. Для поселення в гуртожиток на наступний навчальний рік студенти повинні пройти відпрацювання, тобто протягом року виконувати прохання і доручення адміністрації гуртожитку з приводу благоустрою гуртожитку та прилеглої території. За відпрацювання студенти отримують бали та потрапляють до рейтингу на поселення на наступний рік. В даний момент в гуртожитку проживає біля 120 студентів ННІ ФЕМ.
Всі іногородні студенти-першокурсники поселяються до гуртожитку ПЕРШОЧЕРГОВО.

 

Дозвілля

Щороку у гуртожитку проводиться безліч різноманітних конкурсів, які можуть відвідати всі студенти, а найактивніші та найсміливіші – прийняти участь. Це заходи, що дають можливість студентам показати свої здібності та таланти, а також покращити свої навички з самопрезентації та комунікації з іншими людьми. Найвідомішими конкурсами є: «Міс студмістечко», «Ну-мо хлопці», «Найкращий гуртожиток».

Щороку для пропаганди активного та здорового способу життя проводяться туристичні збори на Басах (район у м. Суми), під час якого студенти приймають участь у конкурсах (краща пісня, кращий намет та ін.) та змаганнях (естафети, перетягування канату тощо). Також проводяться розважальні дискотеки у актовому залі гуртожитку, на яких студенти мають змогу краще познайомитися один з одним та відпочити.

 

 

 

 

Дивіться також:

ПОСИЛАННЯ

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla